DERMA PEN Onmacabim mezokokteiļu ievadīšana

DERMA PEN  Onmacabim mezokokteiļu ievadīšana sejas un dekoltē zonā, sekmējot bioloģiski aktīvo vielu iekļūšanu dziļākajos ādas slāņos.

1. Anti-age procedūra
2. Kapilārus nostiprinoša procedūra
3. Atjaunojoša, mitrinoša sejas procedūra.
4. Taukainas, problemātiskas sejas ādas procedūra.

Procedūru kurss: 5 - 10 ar intervālu 10 - 14 dienas.
Ilgums: 90 minūtes
Cena: 40€

 
Onmacabim tas ir unikālo Jūdu tuksneša ārstniecisko augu un augstu tehnoloģiju savienojums. Produktu ražošanā ir apvienoti inovāciju biotehnoloģijas un nanotehnoloģijas.
Derma Pen ir motorizēts messo aparāts        
Veiktie dūrieni ir precīzi vertikāli, ierīcei ir regulējami 5 vibrācijas režīmi ar no 6500 līdz 8500 apgr/min., tādēļ procedūras laikā sāpes ir mazāk jūtamas.
Procedūrai tiek izmantotas sterilas vienreizlietojamas adatu kasetes ar 36 micro adatām. Ar pagriežama gredzena palīdzību adatu garumu var mainīt procedūras laikā no 0,25 līdz 2,0 mm, tā izvēloties nepieciešamo dūriena dziļumu pirms tam izvērtējot epidermas biezumu.  Pateicoties tādam īpašībām, procedūras veiktas ar Derma-Pen ir drošas, kvalitatīvas un efektīgas.
HerbaFill / Ar fillera efektu
Mezokokteilis ar fillera efektu ( piepilda ādu). Uz ādas virskārtas veido matriksu, kas izgludina un nostiepj ādu, nodrošina acīmredzamu liftinga efektu. Ietekmē šūnu atjaunošanos un palielina ellastīna šķiedru blīvumu, aktivizē mikrocirkulācijas procesus, aizsargā no kaitīgās brīvo radikālu ietekmes, mitrina ādu. Kokteiļa sastāvs kompleksi iedarbojas uz ādas atjaunošanos, nostiprina saistaudus, pastiprina fibroblastu aktivitāti. Samazina krunku veidošanās procesu un priekšlaicīgu novecošanos, kā rezultātā āda kļūst daudz elastīgāka un stingrāka.
Ageless / Atjaunojošs
Unikāls kokteilis, kas sevī apvieno saskaņotus spēcīgus ingredientus cīņā pret novecošanās procesu. Starpšūnu matriksu piesātina ar mitrumu. Optimizē šūnu dalīšanās procesus, palēnina novecošanas procesu, palielina ādas aizsardzību pret ārējo faktoru kaitīgo iedarbību. Aktivizē šūnu resursus cīņā pret vecumu, spēcīgs antioksidants, stimulē un regulē fibroblastu daudzumu, stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, atvieglo šūnu atjaunošanos dermā un epidermā, aizsargā no dehidrācijas. Uzlabo asins cirkulāciju.  Paaugstina lūpu un plakstiņu tonusu. Iekapsulētais peptīds bloķē kompleksa SNARE formēšanos, kā rezultātā samazinās neironu ekzocitozes ceļi. Iedarbojas tikai uz ādas neironiem, kas palīdz samazināt mīmiskās krunkas.
Dublecin / Dubultzoda korekcija
Mezokokteiilis ar fillera efektu ( piepilda ādu). Kokteiļa ingredienti veido uz ādas virsmas īpašu matriksu, kas cīnās pret ādas ļenganumu. Veicina sejas ādas modelēšanu, samazina dubultzodu. Kokteilis uzlabo ādas pretestību pret gravitāciju. Nodrošina stimulāciju elastīna izstrādei. Tas stimulē lipolīzi, samazina biezumu un apjomu tauku slānī zem zoda. Peptīdi samazina ādas ļenganumu un atjauno tvirtumu dermā. Atjauno turgoru dermālajā slānī, tas iespējams ar mitohondriju dinamisma atjaunošanos un uzturot ekstracelulāro matricu. Nostiprina epidermas saistaudu struktūru, uzlabo tās blīvumu un ādas tvirtumu. Pārformē sejas ovālu. Uzlabo ādas pretestību pret ļenganumu un atkarāšanos.
Vascu / Kapilāru nostiprinošs
Mezakokteiļa pamatfunkcija ir aizsargāt kapilārus, samazināt ādas apsārtumu un nostiprināt kapilāru sieniņas. Nodrošina efektīgu aizsardzību pret šūnu struktūras degradāciju. Pastiprina ādas  aizsardzības barjeru, samazina foto novecošanās pazīmes, uzlabo perifēro asins cirkulāciju, uzlabo asins un limfas atteci. Ievērojami pazemina iekaisuma mediatora veidošanos. Tas ir dabīgs venatoniks. Indicēts ādai ar kuperozi un reaģējošai uz temperatūras izmaiņām.
Boto Teh /Miorelaksants
Īpašs mezokokteilis – miorelaksants, nav analogu, paredzēts efektīgai terapijai uz mīmiskām krunkām, veidots uz jaunākajām bioloģiskām tehnoloģijām, kas mērķēts uz konkrētu iedarbību un augstu bioaktivitāti. Peptīdi – miorelaksanti ir stabili un proteāzes inhibitoru Spēcīga iedarbība uz kolagēna sintēzi, uzlabo ādas makro reljefu, ādas elastīgumu un mitruma līmeni. Satur peptīdu, kas ir atslēgas elements ekstracelulārās matriksa reģenirācijai. Stimulē proteāzes inhibitoru ražošanu un sintezē integrīnus, kas arī inhibē metaloproteināzi, kas iznīcina kolagēnu. Nodrošina selektīvu muskuļu relaksējošu iedarbību (inhibē muskuļu saraušanos, kuri atbild par mīmisko krunku veidošanos). Samazina krunku dziļumu un pilnībā izlīdzina sīkās krunciņas, ādu padara jaunāku un tvirtāku.
Micro Aqua
Modernas tehnoloģijas devušas iespēju iegūt maz molekulāru kokteili cīņā pret ādas novecošanās tendencēm. Preparāta sastāvā ir attīrīta hialuronskābe ar īpašu piegādes sistēmu. Saglabā “ūdenskrātuves” ādas ietvaros un uz tās virsmas. Galvenās kokteiļa īpašības: ādai saglabāt tvirtumu, elastību un tonusu. Stimulē starpšūnu mitrumu ādā, veido jaunas kolagēna šķiedras. Pretojas transepidermālam  mitruma zudumam. Īpaša transporta sistēma  atļauj iekapsulēt  un nodrošina   hialuronskābes  kontrolējamu atbrīvošanos uz ādas ar nano difūzijas ceļu, kas nodrošina aktīvo ingredientu iespēju nokļūt ne tikai raga slānī, bet arī dziļākajos ādas slāņos. Palielina aktīvo ingredientu efektivitāti, to bioloģisko piekļuvi nokļūt ādā un iedarboties.